Sherlock Holmes Crimes & Punishments PS4

Bazar
Sherlock Holmes Crimes & Punishments PS4
 
 
Sherlock Holmes Crimes & Punishments
Stav: Renovované
Konzole: Playstation 4
Popis: 
Videoherní série Sherlock Holmes uchvátila miliony hráčů po celém světě. V roce 2012 opustilo poslední vyšetřování slavného detektiva, The Testament of Sherlock Holmes, tradiční hratelnost typu point & click a zcela revolučně vytvořilo pravý herní zážitek z pohledu třetí osoby, který byl vhodný na konzole i PC. Tento titul si vysloužil chválu ze strany hráčů i kritiků navzdory drobným technickým chybám a představil slavného detektiva širšímu publiku.

Nová hra Sherlock Holmes s podtitulem Crimes & Punishments na tento úspěch navazuje a přináší důležité změny v grafice a zážitku. Nejnovější dobrodružství Sherlocka Holmese poběží na Unreal Engine 3, díky čemuž v kvalitě grafiky výrazně předčí předchozí díly série.

Prostředí jsou realističtější a detailněji díky dynamickému nasvícení a stínem. Tento engine hře také umožňuje těžit z mnoha technologií, jako je například velmi schopný nástroj animací pro hladší pohyb a přechod mezi animacemi, stínování v reálném čase, systém částic a pokročilé efekty postprocessingu.

Na rozdíl od předchozích dobrodružství Sherlocka Holmese nejste během detektivové vyšetřování ve hře Crimes & Punishments pouhým divákem. Nyní jste na tahu Vy, abyste se stali Sherlockem Holmesem a vedly své vlastní vyšetřování, a to hned několik, protože ve skutečnosti Vás čeká 6 napínavých případů! Vraždy, zmizení, okázalé krádeže a další případy Vám představí špičku detektivního žánru. Tyto případy jsou Vašim každodenním chlebem, přesně podle vzoru románů od Conana Doyla.

Každý případ Vám nabízí skutečnou svobodu, protože to Vy musíte činit důležitá morální rozhodnutí, namísto toho, abyste uplatňovaly spravedlnost podle pravidel. Všechna rozhodnutí ovlivňují hru a nejen, že ovlivní reputaci Vaší postavy, ale také přinášejí realistické a občas nečekané následky. Musíte nést břemeno svých rozhodnutí, protože hra Crimes & Punishments nabízí vzrušující systém akcí a následků, které Vás donutí dvakrát měřit a jednou stříhat. Každé rozhodnutí má skutečnou hloubku.

Crimes & Punishments nabízí až 10 různých konců 6 velkých případů, ze kterých se hra skládá, což je ambiciózní nabídka, která vytváří nový herní zážitek. Ve hře se ujmete role Sherlocka Holmese ve zcela nové podobě. Vývojáři opustili klasického Sherlocka Holmese inspirovaného filmy z 60. let a nahradili ho modernější postavou, která dokonale odpovídá novým uměleckým ambicím hry.
 
 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »