The Elder Scrolls Online Gold Edition PS4

Bazar
The Elder Scrolls Online Gold Edition PS4
 
 
The Elder Scrolls Online Gold Edition
Stav: Renovované
Konzole: Playstation 4
Popis: 

Po 20 letech jde nejprodávanější a nejoceňovanější fantasy RPG série The Elder Scrolls online. Zažijte tuto hru na vlastní pěst, nebo společně se svými přáteli a tisíci členy aliance. Prozkoumejte nebezpečné jeskyně a kobky v Skyrim nebo vyrábějte a prodávejte zboží ve městě Daggerfall. Vydejte se na dobrodružné výpravy po celé zemi Tamriel a zapojte se do masivních bitev nebo prožijte celé dny při nejbližším rybářském místě, nebo čtením některé z mnoha knih tradice. Použijte jakoukoliv zbraň, nebo brnění a přizpůsobte své schopnosti, abyste mohli hrát tak, jak chcete. Možnosti jsou Vaše a rozhodnutí, které provedete, budou formovat Váš osud a svět ve hře The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

The Elder Scrolls Online je MMORPG odohrávajúce sa v starobylej krajine Tamriel, ktorá zahŕňa provincie Morrowind, Daggerfall a Skyrim. Hra sa odohráva 1000 rokov pred udalosťami z The Elder Scrolls: Skyrim, počas veku hrdinov. Vydajte sa na epické dobrodružstvo zachrániť svet pred zdanlivo nezastaviteľným zlom v príbehu, ktorý môžete prežiť sami, alebo s priateľmi.

Nastal čas svárov a nepokojov. Armády nemŕtvych a temných duchov sa objavujú v každom kúte Tamrielu. Zimy sú čoraz chladnejšie a úrody slabšie. Mystici sú sužovaní nočnými morami a predzvesťou skazy.

Pred štyrmi rokmi, v 2E 578, tajomný výbuch energie v Imperial City vyvolal mystické otrasy, ktoré sa prehnali cez Nirn. Mágovia pomreli, alebo zošaleli. Daedry, nadprirodzené monštrá z roviny Oblivion, sa začali objavovať vo väčšom počte, než kedykoľvek predtým. Súhvezdie Hada sa zväčšilo tak, že dominovalo na nočnej oblohe.

A tak začal veľký plán Molaga Bala, daedrického princa nadvlády a zotročovania. Jeho víry temnej mágie oslabujú bariéru medzi svetmi a hrozí, že dôjde k zlúčeniu Nirnu a Oblivioanu do jediného, desivého miesta.

Uprostred tohto chaosu súperia tri aliancie o kontrolu nad Imperial City a White-Gold Tower. High Rock, Sentinel a Orsinium sú zjednotené pod vládou kráľa z Wayrestu, Valenwood a Elsweyr nadviazali spojenectvo so Summersetom, a Black Marsh, Morrowind a Skyrim spojili svoje sily a vytvorili vlastný pakt. Daggerfall Covenant. Aldmeri Dominion. Ebonheart Pakt. Tri armády pozdvihli zbrane proti Ríši a proti sebe navzájom, aby vyrvali Imperial City a White-Gold Tower spood nadvlády temných síl Oblivionu.

 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »