Sacred 2 Fallen Angel PS3

Bazar
Sacred 2 Fallen Angel PS3
 
 
Sacred 2 Fallen Angel
Stav: Renovované
Konzole: Playstation 3
Popis:  
Jde o pokračování úspěšné akční RPG Sacred. Tvůrci z německého Studia 2 společnosti Ascaron Entertainment chtějí hráčům nabídnout ještě detailnější, živější a úžasnější svět - nově celý ve 3D, ještě propracovanější systém vývoje postavy, kopec nových unikátních funkcí a v neposlední řadě samozřejmě také hluboký příběh.

Ten Vás zavede nějakých 2000 let před děj původní hry. Tehdy světu Ancaria dominovala vyspělá rasa elfů, jejichž kultura a technologie vycházela s umění ovládat bohy utkanou elementární tvořivou sílu zvanou T-Energy. Elfové tuto sílu získali od andělského Serafín, ale zjevně nebyli připraveni nést takovou zodpovědnost. Celé se jim to vymklo z rukou, začali vést války a ztratili nad T-Energy kontrolu. To nejdříve vedlo k mutaci krajiny a obyvatel, ale pak energie začala ohrožovat celou říši ...

Sacred 2 Vám nabídne dvě různé kampaně - za mocnosti světla nebo stínu. Můžete se proto zcela svobodně rozhodnout, zda se pokusíte jít cestou míru a nastolit znovu pořádek, nebo budete sledovat nečestné zájmy a uděláte vše proto, abyste získali veškerou moc sami pro sebe.

Na základě této volby a vůbec na základě Vašeho řízení se pak bude odvíjet děj a události ve hře. Příklad - v rámci hlavní příběhové linie dorazíte do malé vesničky, kde Vás čekají různé úkoly podle toho, jakou orientaci jste si vybrali. Pokud to bude ta čestná, setkáte se zde se starostou, který Vás požádá o pomoc při řešení jistého problému. Pokud se vydáte cestou temnoty, pak to budete právě Vy, kdo působí vesnici problém.

Herní svět je obrovský. Jen procestovat ho celý zabere hodiny. Rozdělený je do cca deseti regionů, které se liší grafickým stylem i celkovým dojmem (včetně hudebního stylu na pozadí). Těšit se můžete na změny dne a noci, stejně jako na různé rozmary počasí. Obyvatelé budou žít své vlastní životy - ráno půjdou pracovat na pole, večer spát, a pod.

Svého hrdinu si můžete vybrat ze šesti postav různého pohlaví a rasy. Každá z nich bude mít unikátní vzhled, vlastní bojový styl, minulost a motivaci, stejně jako tři tzv. aspekty, které obsahují určité rozmezí bojových umění a představují alternativní herní styl (zaměřit se můžete na jeden, nebo i na kombinaci všech tří). Výběrem postavy to ale nekončí. Dále totiž budete muset určit své božstvo, což ovlivní váš další postup hrou i rozvoj Vašeho hrdinu.
 
 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »