Le Tour de France 2013 Xbox 360

Bazar
Le Tour de France 2013 Xbox 360
 
 
Le Tour de France 2013
Stav:
 Renovované
Konzole: Xbox 360
Popis:
Tour de France je etapový závod profesionálních cyklistů trvající 3 týdny a dlouhodobě se stal jednou z nejdůležitějších sportovních událostí roku. Jubilejní 100. ročník nenechal klidné francouzské vývojáře ze studia Cyanide a k velké radosti oddaných fanoušků připravili vynikající simulátor. S naprostou samozřejmostí hra disponuje oficiální licencí a zcela tak navozuje dojem, že sledujete živý televizní přenos.

Na start se postaví celkem 200 jezdců z 20 stájí. Detailně zpracované etapy jsou věrnou kopií skutečného závodu a rozhodně poznáte strmé a úzké silničky šplhající do pyrenejských vrcholků stejně jako 21 zatáček do cíle na mýtickém kopci L'Alpe-d'Huez. Právě podle profilu konkrétní etapy je nutné zvolit týmovou strategii. Máte možnost se kdykoliv přepínat mezi všemi deseti jezdci a využít přednosti svých svěřenců. Kromě rovinatých etap s hromadným finišem nechybí časovka a již zmíněné horské etapy i s nebezpečnými sjezdy.

Získejte nehynoucí slávu přetáhnutím žlutého dresu přes hlavu a zkuste ho udržet až do cíle v Paříži. Jedinečná hra spojená s legendárním závodem vás přímo pohltí.
 
 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »