The Sims 3 PS3

Bazar
NOVINKA
The Sims 3 PS3
 
 
The Sims 3
Stav: Renovované
Konzole: PS3
Popis:
V The Sims 3 se život vašich Simíků už netočí jen kolem jejich domu. Otevřete jim dveře a objevujte s nimi možnosti nového města. Všichni Simíci - a tedy i Vaši sousedé, kolegové v práci a přátelé - mají charakteristické povahy. Se sousedy se můžete šech, když si jdete ráno zaběhat, nejlepší kamarád Vás pozve k sobě domů na večeři, s rodinou strávíte slunečný den v parku, nebe vezmete svůj nový objev na romantický piknik na pláži v záři zapadajícího slunce.
Vytvořte si Simíky, kteří vypadají jako Vy, nebe Vaši známí. Zcela nový nástroj Vytvoř si Simíka se ovládá velmi jednoduše a je výkonnější, než kdykoliv předtím. Jeho prostřednictvím si podle vlastních představ upravíte nejen Simíků vzhled, ale takové jeho povahové rysy. Pohrajte si s každým detailem Simíkovy tváře, upravte barvu jeho vlasů, vyberte odstín pleti a určitě mnoho dalších rysu tak, aby na konci vznikla realisticky vypadající postava. Pak ji oblečte podle poslední módy a případ přidejte make up a různé doplňky. Štíhlé, plnoštíhlé, svalnatí a všechno možné mezi tým - tvoření Simíků nebylo ještě nikdy tak jednoduché!

Pomocí revolučnímu systému povahových vlastností zformujte charakter své Simíky. Na výběr máte z desítek různých rysu, přičemž lze vzájemné kombinovat až pět najednou a vytvořit tak pestrý zástup obyvatel vašeho okolí. Udělil idealistického a tvořivého snílka, který čas od času v záchvatu bezhlavé odvahy rád zariskuje? Nebe snad chladné, ale zároveň krásné dívka z vyšších vrstev, jejiž Největší tajemstvím je skrytá genialita? Je to jen ve Vašich rukou.

Volně a svoboda navrhujte a budujte domovy svých simíků a postavte si celé vlastní čtvrti. K dispozici máte nekonečné varianty vnitřního zařízení. Vyberte si každý myslitelný vzor pro nábytek. Dejte Veškeré vybavení domácnosti stejný vzhled a barvu, nebe je promíchejte a dejte vzniknout vlastnila stylu. Možnosti pro vybudování domova snů pro Vaše Simíky jsou nekonečné.

 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí