DiRT Showdown PS3

Bazar
DiRT Showdown PS3
 
 
DiRT Showdown 
Stav: Renovované
Konzole: PS3
Popis:
DiRT: Showdown je zcela nový adrenalinový díl o rychlosti, stylu a destrukci od tvůrců oceňované série DiRT. Naskočte do nového světa arkádového závodění s jednoduchým ovládáním a překračováním povolené rychlosti a podváděním se propracujeme do finále "Showdown", kde můžete soutěžit proti soupeřům před tisíci fanoušků v živé festivalové atmosféře.
V úžasném světě akčního sportovního závodění DiRT: Showdown existují tři hlavní kategorie. V závodech používejte nitro, abyste předběhli soupeře a propracujte se tratěmi plnými ramp, překážek a několika možných cest. Nejvyspělejší herní systém poškození se pohybuje téměř na hranici svých možností v demoličních derby, kde si musíte prorazit cestu k vítězství. A nakonec v akcích Hoonigan můžete prokázat své freestyle dovednosti v obrovských kaskadérských parcích s novým přístupným ovládáním.

DiRT: Showdown je najprepojenejšia hra v sérii. Split-screen multiplayer, online závody pro až 8 hráčů, online a offline rychlé párty hry a YouTube integrace, to všechno je standard. Můžete také vyzvat přátel pomocí nových Showdown výzev a soutěžit v online a offline režimech.

V režimu Career navštíví zcestovalí Showdown závodníci lokality od Miami po San Francisca, od Londýna do Tokia a další známá místa, aby si získaly přízeň davu v nadupaných, divokých a beztrestného závodních akcích. Více než 50 různých akcí v rámci čtyř mistrovství nabízí výzvy v různých podmínkách (slunce, sníh a déšť) přes den i za umělého osvětlení v noci.

Se vzrušující kombinací licencovaných a na zakázku vytvořených automobilů poháněných technologií EGO Game Technology Platform pro fenomenální grafický výkon a ohromující poškození, je DiRT: Showdown novým standardem pro arkádové závodění.

 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »