Final Fantasy VII Remake PS4

Bazar
  NOVINKA
  Final Fantasy VII Remake PS4
   
   
  Final Fantasy VII Remake
  Stav: Renovované
  Konzole: Playstation 4
  Popis: 
  Dlouho očekávaný remake nadcházejícího akčního RPG ze série Final Fantasy. Hra bude publikována jako vícedílný titul, podobně jako Final Fantasy 13. Bude to remake kultovní klasiky, která vyšla na konzole PlayStation v roce 1997 a znovu vyprávět příběh žoldáka jménem Cloud Strife, při tom jak se on a skupina odboji AVALANCHE vydávají na boj se zkorumpovaní megakorporacemi Shinra, as ničemným, předpovídají marné bývalým vojákům Shinra, Sephiroth . Herní styl je plánován jako fúze strategických elementů a akce v real čase, která bude podobná hře Final Fantasy XV.
  Hra Final Fantasy VII Remake znovu vyprávět příběh originálního provedení. Příběh následuje bývalého vojáka společnosti Shinra, Clouda Strifea, který se jako žoldák přidává ke skupině AVALANCHE, eko-teroristické odbojové organizaci, která bojuje proti společnosti Shinra, která vysává životní energii planety, při čemž se zapletou do ničeho mnohem většího. Na rozdíl od vydání, které vyšly na PC nebo konzolách, bude hra vydána zcela od základů, v novém provedení a bude představovat plnou polygonové grafiku.
  Průzkum a soubojový mechaniky budou probíhat v real čase, podobně jako ve hře hře Final Fantasy XV. Na rozdíl od tahového systému ATB (Active Time Battle), na který si fanoušci zvykli v původních vydanıch hry, se nová verze představit se systémem Souboj v real čase, který bude podobný sérii Kingdom Hearts a umožní hráčům volně ovládat Clouda, nebe jednoho z jeho spojenců, při tom jak využívají jejich vlastní zbraně při útocích na nepřátelé.
  Producent Yoshinori KITAS se vyjádřil, že i když ve hře najdete mnohem více prvků v real čase, stále bude obsahovat i strategické elementy jako jsou výběr zbraní, nebe magie, které budete používat.
   
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Facebook
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  ČeštinaSlovenština
  0
   
  © games-bazar.eu | Největší bazar videoher
  « Předchozí
  Následující »