Final Fantasy X/X-2 HD Remaster PS4

Bazar
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster PS4
 
 
Final Fantasy X/X-2 HD Remaster 
Stav: Renovované
Konzole: Playstation 4
Popis: 
Final Fantasy 10 / 10-2 (HD Remaster) je Remaster nejpopulárnějších Final Fantasy PS2 her pro moderní konzole PlayStation 4. Užijte si originální vřelý fantasy příběh her Final Fantasy X a Final Fantasy X-2 v nové, dech beroucí grafice, která je od základu přetvořena do HD.

Final Fantasy 10:
Ponořte se do magického světa Spira, neúprosně zdevastovaného tajemnou silou známou jako "Sin". Lidská civilizace kolísá na hraně vyhynutí, když se Sin neustále bezohledně vrací ničit města a životy. Jen Poslední Vyvolání - síla ovládaná Summoner může Sin definitivně zastavit. A její využití je v této poslední hodině skutečně nezbytné.

Final Fantasy X přetváří historii tím, že je zcela první verzí Final Fantasy, která obsahuje mluvené scénky ve většině příběhu. Spolu se speciálními efekty mimiky pod jménem jako "Facial Motion System", vdechuje hra zcela nový život jako postava, tak příběhu, ale i samotné sérii Final Fantasy.

Final Fantasy 10-2:
Dva roky po Yunina hrdinské výpravě na poražení Sin se kdysi chaotický svět Spira změnil k nepoznání a vstoupil do věku "nekonečného klidu". Obyvatelé země Spira se začaly stran učení Yevon, a otevřely svou náruč jejich někdejším nepřítelem - Al Bhed a využívání Machina. Frakce Machina se snaží podporovat využívání Machina ve světě Spira, a zacházejí až tak daleko, že Machina přejmenovává na Machines (stroje), aby odstranily pravěké stigma. Nicméně i přes klidnému a mírnému životu, který nyní žili, je v Yunina srdci stále prázdnota, která jí zabraňuje posunout se v před tak, jak se posunuly ostatní.
Jednoho dne Yuna získá mystickou kouli, která obsahuje obrázky něčeho, co se zdá být Blitzballovým hráčem, o kterém si myslela, že je navždy ztracen. Ajkeď si Yuna není jistá, jestli je to přesně on, nebo zda je vůbec naživu, je rozhodnuta jít ho hledat. Yuna potřebuje v sobě ukončit jejich nečekané spříznění, pokud i to bude pro ni jen skutečné zjištění, že ho už nikdy neuvidí. A tak začíná její cesta, toto je Yunina příběh.
 
 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »