Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition PS4

Bazar
  NOVINKA
  Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition PS4
   
   
  Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Edition
  Stav: Renovované
  Konzole: Playstation 4
  Popis: 
  Série Tomb Raider slaví 20. výročí a na konzole PlayStation 4 přichází se speciální edicí Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition. Tato verze bude zahrnovat původní hru, všechny dosud vydané DLC a speciální obsah pro hru Rise of the Tomb Raider (nebudete potřebovat Season Pass), a podporu pro Sony PlayStation VR.

  Pokud Vám je stále málo, oslavná edice Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition bude obsahovat novou část příběhu nazvanou "Blood Ties", ve které prozkoumáte Croft Manor, získáte Larino dědictví av neposlední řadě bude edice zahrnovat možnost kooperativního hraní v " Endurance Mode ".

  V cenami ověnčené hře Tomb Raider se Lara Croft změnila na skutečnou osamělou bojovnici a nahlédla do hlubšího, tajemného světa. Nyní, po odkrytí prastarého tajemství, musí Lara prozkoumat nejzrádnější a nejvzdálenější oblasti na Sibiři a odhalit tajemství nesmrtelnosti dříve, než se to podaří nemilosrdné organizaci známé jako Trinity. Lara musí použít svou mysl a schopnost přežití, utvářet nová spojenectví a nakonec naplnit svůj osud jako Tomb Raider.

  Vychutnejte si vysoce oktanové akční momenty, pokořte krásné, nepřátelské prostředí, zapojte se do brutálních partyzánských bojů a prozkoumejte úctyhodné smrtící katakomby v nové generaci akčních her na přežití. Ve hře Rise of the Tomb Raider se Lara se stává více než jen přeživší, vydává se na svou první velkou Tomb Raider expedici.

  V novém prémiovém DLC "Blood Ties" prozkoumáte Croft Manor a později ho budete bránit před invazí zombie v "Lara 's Nightmare". Když se Larin ujo rozhodne bojovat o vlastnictví sídla, Lara se musí vydat na průzkum statku, kde bude hledat důkaz o tom, že je právoplatnou dědičkou a majitelkou sídla, nebo jej ztratí a s ním i všechny jeho tajemství. Hráči si mohou později otestovat své schopnosti likvidace zombie v opakovatelných módě "Lara 's Nightmare", ve kterém musí zbavit Larino sídlo přítomnosti zlomyslných nemrtvých.

  Poprvé v historii série Tomb Raider budou mít hráči možnost spolupráce při vykrádání kobek v "Endurance Mode". Dva hráči vytvoří tým, který musí přežít tvrdé přírodní podmínky v divočině během dne a také smrtelné ohrožení od nepřátel během noci. Oheň potřebuje palivo, jídlo zas přidává sílu a všechny zásoby musí být uloveny, posbírané nebo vyrobeny. Probojujte se až na vrchol žebříčků při tom, jak se jiné týmy pokusí porazit čas vašeho přežití.
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Facebook

  Košík je prázdný

  ČeštinaSlovenština
  0
   
  © games-bazar.eu | Největší bazar videoher
  « Předchozí
  Následující »