ICO & Shadow of the Colossus (Classics HD) PS3

Bazar
NOVINKA
ICO & Shadow of the Colossus (Classics HD) PS3
 
 
ICO & Shadow of the Colossus (Classics HD) 
Stav: Renovované
Konzole: Playstation 3
Popis: 
Balení obsahuje hry ICO a Shadow of the Colossus remasterované v HD kvalitě pro PlayStation 3.

ICO
Narodil se s rohy. Proto se ho báli. Nejdříve ho vyobcovali. Pak pohřbili. Později na něj zapomněli. Až, jednoho den, utekl ze své krypty. Ve vnějším světě se ocitl v zámku a v tom zámku objevil zvláštní dívka. Jmenuje se Yorda. Jeho jméno je Ico. A hrad nemá žádné jméno, ani východ a ani důvod k existenci ... jen nebezpečí a hrozivých duchů. Tak začíná ICO, strhující dobrodružná hra pro Playstation 2. V tomto strašidelném světě, vytvořeném s ohromujícími vizuálními detaily a okouzlujícím stylem, který se nepodobá žádnou hru, kterou jste dosud mohli vidět, musí Ico najít cestu přes katakomby a větrem bičováno hradby tohoto podivného hradu. Musí přeskakovat propasti a odrážet stinné přízraky a éterické bytosti svou holí, ale jeho skutečná zbraň proti neskutečným silám, které mu stojí v cestě, je krásná a zvláštní Yorda, jejíž nevysvětlitelné síly jsou vždy překvapením a údivem. Ale s tolika tajemstvími v jejich pátrání, jedna skličující otázka stále zůstává. Existuje vůbec způsob, jak se dostat z tohoto podivného místa? Přesvědčte se sami v dobrodružství s názvem ICO.

Shadow of the Colossus
Epická akční adventura, v níž se vžijete do role bájného starověkého hrdiny a musíte bojovat s obřími hrůzostrašnými monstry antického světa. Doprovázet Vás bude Váš věrný kůň a meč se štítem. Jako osamocený jezdec položíte mrtvé tělo dívky na hřbet svého koně uprostřed prázdné plánu a s tímto nákladem se vydáte k tajemné svatyni, kde se dozvíte, že Váš osud je propojen s osudem s mrtvého mladé dívky, které nyní leží na oltáři v obrovském chrámu. Dívce není pomoci, její duše byla ztracena a existuje jen jeden způsob, jak ji získat zpět ... Sledujíc hlas z nebe se vydáte na temnou a nebezpečnou cestu, abyste vyhledali a zabili obrovské putující monstra, které se potulují v tomto podivném světě. Pouze Vy můžete porazit tyto impozantní kolosy a, tímto jednáním, pouze Vy můžete oživit dívka, která leží čekajíce na oltáři. Každé monstrum má obrovskou velikost a sílu a nový a jedinečný systém pro řízení pohybu dává pohybu neuvěřitelnou hloubku. Systém Organic Collision deformation Vám umožňuje chopit se a lézt na Colossi s přesností, která je důležitá při pohybu na těchto neustále se měnících, pohybujících a nebezpečných terénech. Musíte vylézt na tyto děsivé bestie a zasadit smrtelnou ránu, která je pošle na zem. Nicméně, zabíjet takových hrůzostrašných protivníků není jednoduché - spíše než můžete těchto nepřátel porazit, musíte zjistit, jak je vůbec porazit. A problém zde zdaleka nekončí. Poté, co jste zabili jednoho netvora, začíná náročný úkol najít dalšího ...
Monstra ve hře Shadow of the Colossus představují jeden epický terén, ale dalším je svět, který obývají. Ve společnosti svého věrného koně jménem Agro, musíte prozkoumat osamělé plánu, hory, svěží louky, zlověstné jezera, hluboké jeskyně a starověké zříceniny. Každý z kolosů Colossi je jedinečný, organicky odráží prostředí, ve kterém žije. Každý, jehož vypátrat Vás posouvá o krok blíže k objevování svého osudu a osudu dívky, která zůstává bez pohybu a v bezvědomí. Kromě intenzivní cesta zkoumání, řešení hádanek a děsivých soubojů přináší Shadow of the Colossus i zřetelný, oceňovaný grafický styl, který byl doveden k dokonalosti ve hře ICO, což dělá z této hry cestu poznání s některými z nejmalebnějších zemí a nejimpozantnějších nepřátel, jakých jste kdy viděli na PlayStation 2.

 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »