Wolfenstein PS3

Bazar
  NOVINKA
  Wolfenstein PS3
   
   
  Wolfenstein
  Stav: Renovované
  Konzola: Playstation 3
  Popis: 

  BJ Blazkowicz je zpět, zpátky jsou nacisti a jejich ďábelské plány, stejně tak i paranormální jevy a podivná stvoření z jiných dimenzí. Nyní se vydáme do smyšleného německého městečka Isenstadt, kde hitlerovské pohůnci objevili záhadný zdroj energie, který je klíčem k otevření brány do jiné dimenze.

  Tentokrát nepůjde jen o nepřetržitou akci, jak by se od Wolfenstein dalo očekávat. V Insenstadte totiž existuje i tajná odbojová organizace, ke které se přidáte a začnete s ní aktivně spolupracovat. Její základna se stane Vašim hlavním domovem, neboť spojenečtí vojáci budou v době Vašeho pobytu v srdci města daleko za jeho hranicemi. Nezbude Vám jiná možnost než spolupracovat se zapálenými revolucionáři, kteří nebudou vždy důvěryhodní.

  Za peníze, které ukradnete nacistům, budete pořizovat jak zbraně a všechnu ostatní výbavu, ale i důvěru okolních NPC. Pokud nebude někdo ochoten jít s Vámi do boje, pár cinkajících mincí ho jistě přesvědčí. Za úspěšnou spolupráci v misích, které po Vás bude chtít samotný odboj, naopak obdržíte slušnou sumičku Vy. A pořád tu také budou schované nacistické poklady, které nám připomínají původní Wolfenstein.

  Veil je ona alternativní dimenze, kterou budete mít za úkol zavřít. Ještě dříve do ní ale díky jistému starobylému artefaktu, který najdete na začátku hry, sami několikrát zavítáte. A nejenže budou vaše návštěvy provázeny bojem s prapodivnými monstry a nacisty, jež ji už budou okupovat. Naučíte se zde i ovládat zajímavé síly, které budou pramenit z Vaší schopnosti usměrňovat energii proudící ze zdejšího Černého slunce. Ano, stejného Černého slunce, okolo kterého se točily skutečné okultní výzkumy Třetí říše .
   

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  ČeskySlovenčina
  0
   
  © games-bazar.eu
  « Předchozí
  Následující »