Final Fantasy Type-0 HD Xbox One

Bazar
Final Fantasy Type-0 HD Xbox One
 
 
Final Fantasy Type-0 HD
Stav:
 Renovované
Konzole: Xbox One
Popis:
Jedna z najočakávaných RPG herních sérii všech dob debutuje na PlayStation 4 a Xbox One titulem Final Fantasy Type-0 HD. Představujíc dokonalé příběh, nezapomenutelné postavy a hodnoty, kterými je série známá, Vás hra přenese do Orience, temného Final Fantasy světa řízeného krystaly a rozervaného válkou, kde je mládež národa vtažena do konfliktu.

Zapojte se do boje jako Class Zero, skupina čtrnácti studentů z elitní vojenské akademie, jejichž země je napadena agresivní sousední říší. S využitím mocných schopnosti a magie všech čtrnácti postav v rychlých akčních RPG boji musíte čelit brutalitě a nespravedlnosti války, abyste odhalili tajemství jejího původu.

Svět Orience ožívá na nové generaci konzolí s bohatými a živými detaily v krásných, nově navržených HD vizuálech.
Vyberte si ze 14 hratelných členů Class Zero, každý s unikátními zbraněmi, schopnostmi a bojovými styly.
Krvavý, akční bojový systém, ve kterém každý útok nese znamení smrti. Vstupte do světa, kde obyčejné ohnivé kouzlo spálí nepřátel a Killsight znamená okamžitý rozsudek smrti.
Krystaly rozdmýchává plameny války a vrhají světlo na mladých hrdinů, kteří se musí vyrovnat s rozhodnutími, které znamenají rozdíl mezi životem a smrtí a vzestupem a pádem národů.

 
 
 
Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

Znovu vygenerovat
Kontrolni kod
 
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
ČeštinaSlovenština
 
© games-bazar.eu | Největší bazar videoher
« Předchozí
Následující »