The Jak and Daxter The Trilogy PS3

Bazar
  NOVINKA
  The Jak and Daxter The Trilogy PS3
   
   
  The Jak and Daxter The Trilogy
  Stav: Renovované
  Konzola: PS3
  Popis:
  Balenie obsahuje hry Jak and Daxter: The Precursor Legacy, Jak 2: Renegade a Jak 3 remasterované v HD kvalite pre PlayStation 3.
  Jak and Daxter: The Precursor Legacy

  Jak a Daxter sú nerozluční priatelia, ktorí sa napriek zákazu staršinu vyberú preskúmať ostrov, na ktorý je už po stáročia zakázaný vstup. Nachádzajú sa tam totiž pozostatky pravekej civilizácie Precursorov a samozrejme takéto mystické miesta bežne priťahujú okrem dobrodruhov aj adeptov na svetovládu a náboženských zblúdilcov. Naši hrdinovia nanešťastie pri takomto výlete vyrušia práve takéto indivíduá a pri úteku zapríčinia nedobrovoľnú transformáciu Daxtera z ušatého chlapíka na niečo silne podobné neurotickému svišťovi. Ak ste videli skvelú ukážku z animovanej kinobomby Ice Age, tak ste doma. Dej hry je vďaka Daxterovej neuróze a prehnanému egu svižný a plný humorných gagov (viď šablozubá veverička v Ice Age). Napríklad po každom získaní energetickej kapsle Vám Daxter predvedie praštenú tanečnú, alebo športovú vsuvku a už tento fakt pôsobí ako dostatočná motivácia. Samozrejme sa stretnete aj s Kráskou a mnohými komickými postavičkami v radoch dedinčanov ako aj zloduchov.
  Jak 2: Renegade
  Stratený v záhadnom meste ďaleko od domova. Dva roky strávil v studenej a temnej väzenskej cele. Vystavený mučivým pokusom, jeho telo sa krútilo pod vplyvom Dark Eco. Teraz sa Jak vracia a chystá odplatu. Utekajte, strieľajte, hľadajte, ničte a zažite dobrodružstvá, v ktorých sa spája pátranie, boj a neutíchajúca akcia. Objavte množstvo kľukatých ulíc v meste Heaven City. Choďte pešo, alebo ukradnite futuristické vznášadlo a pátrajte zo vzduchu. Stretnite známe tváre, zoznámte sa s novými záhadnými postavami a uvoľnite hrozivé Jakove druhé ja, aby zneškodnil rôznych nepriateľov v 75 skvelých misiách. A kto sú najväčší Jakovi priatelia a nepriatelia? Daxter je Jakov najvernejší priateľ, bojujú spolu proti krutému Barónovi, najväčšiemu nepriateľovi. Jak 2: Renegade je vynikajúca akčná adventúra v kombinácii so strieľačkou, u ktorej sa nebudete nudiť.
  Jak 3
  Rok po udalostiach v z Jak 2: Renegade sa znovu vraciate do Heaven City presvedčiť sa, ako si vedú hrdinovia, ktorými sú Jak, Dexter a Pecker. Situácia je bohužiaľ zlá. Heaven City je ponorené do chaosu. Ten spôsobili tri názorove odlišné frakcie. Zo zlej situácie je bohužiaľ obvinený Jak, ktorý nakoniec skončí v doživotnom vyhnanstve v pustine. Jak našťastie v tejto situácií nezostane sám. Dexter a Pecker sa objavia, aby pomohli a spoločnými silami dali celú situáciu do poriadku a hlavne konečne zničili odporného Kora a Železné hlavy. Jak 3 je už tretím dielom v populárnej sérií akčných adventúr. Hra ponúka vylepšenú grafiku, detailnejšie prevedené miesta a celú radu nových ovládateľných vozidiel, ktoré hrajú veľkú úlohu. Jak i Daxter sú ovládateľný a k dispozícií majú nové sily a nové zbrane. Tvorcovia do hry implementovali i reálny fyzikálny model, rag-doll efekty a k návrhu pridali i 60 minút skvelých kvalitných renderovaných animácií pre vyprávanie príbehu. 
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Facebook
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  ČeskySlovenčina
  0
   
  © games-bazar.eu
  « Předchozí
  Následující »