Le Tour de France 2013 Xbox 360

Bazar
  NOVINKA
  Le Tour de France 2013 Xbox 360
   
   
  Le Tour de France 2013
  Stav:
   Renovované
  Konzole: Xbox 360
  Popis:
  Tour de France je etapový závod profesionálních cyklistů trvající 3 týdny a dlouhodobě se stal jednou z nejdůležitějších sportovních událostí roku. Jubilejní 100. ročník nenechal klidné francouzské vývojáře ze studia Cyanide a k velké radosti oddaných fanoušků připravili vynikající simulátor. S naprostou samozřejmostí hra disponuje oficiální licencí a zcela tak navozuje dojem, že sledujete živý televizní přenos.

  Na start se postaví celkem 200 jezdců z 20 stájí. Detailně zpracované etapy jsou věrnou kopií skutečného závodu a rozhodně poznáte strmé a úzké silničky šplhající do pyrenejských vrcholků stejně jako 21 zatáček do cíle na mýtickém kopci L'Alpe-d'Huez. Právě podle profilu konkrétní etapy je nutné zvolit týmovou strategii. Máte možnost se kdykoliv přepínat mezi všemi deseti jezdci a využít přednosti svých svěřenců. Kromě rovinatých etap s hromadným finišem nechybí časovka a již zmíněné horské etapy i s nebezpečnými sjezdy.

  Získejte nehynoucí slávu přetáhnutím žlutého dresu přes hlavu a zkuste ho udržet až do cíle v Paříži. Jedinečná hra spojená s legendárním závodem vás přímo pohltí.
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Facebook
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  ČeštinaSlovenština
  0
   
  © games-bazar.eu | Největší bazar videoher
  « Předchozí
  Následující »