ScreamRide Xbox One

Bazar
  NOVINKA
  ScreamRide Xbox One
   
   
  ScreamRide
  Stav: Renovované
  Konzole: Xbox One
  Popis:
  Hra ScreamRide mění budovatelsko-akční žánr díky jedinečné vyváženosti tvoření, návykového hraní a destrukce.

  Využijte svou představivost a vybudujte extrémně horské dráhy a okolní prostředí od základů. Usedněte do jednoho z vozíků a pokuste se projít vybranou trať co nejrychleji, sdílejte své výtvory s přáteli, nebo díky úžasné fyzice zničte všechno, co jste dříve postavili.

  ScreamRide je komplexní hra s propracovanou fyzikou, ve které můžete stavět horské dráhy a kde jsou kreativita a schopnost ničit stejně vítány. Hra přináší úžasnou grafiku s vysokým rozlišením, stovky přizpůsobitelných stavebních prvků, destrukci s propracovaným fyzikálním modelem, filmové kolize, odemykatelné úrovně, herní a globální žebříčky a mnoho dalšího.

  Vytvářejte adrenalinové atrakce a sdílejte je s přáteli a komunitou díky službě Xbox Live. Vyzvěte své přátele a zjistěte, kdo z vás je nejlepší. Dokončete celou řadu úžasných úrovní nebo soupeřte s přáteli v globálních žebříčcích. Hra obsahuje editační nástroj Level Maker a umožňuje Vám specializovat se na jedno povolání (inženýr, testovací jezdec či demoliční expert), nebo si osvojit všechny tři postupem v kariérním žebříčku.

  Hra ScreamRide nabízí nespoutanou možnost tvorby, extrémně destrukce a návykové hraní, to vše ve více než 50 úrovních s třemi jedinečnými herními režimy, stovkami dílů drah a modulárním prostředím.
   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Facebook
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  ČeštinaSlovenština
  0
   
  © games-bazar.eu | Největší bazar videoher
  « Předchozí
  Následující »