DiRT Showdown PS3

Bazar
  NOVINKA
  DiRT Showdown PS3
   
   
  DiRT Showdown 
  Stav: Renovované
  Konzola: PS3
  Popis:
  DiRT: Showdown je úplne nový adrenalínový diel o rýchlosti, štýle a deštrukcii od tvorcov oceňovanej série DiRT. Naskočte do nového sveta arkádového pretekanie s jednoduchým ovládaním a prekračovaním povolenej rýchlosti a podvádzaním sa prepracujte do finále "Showdown", kde môžete súťažiť proti súperom pred tisíckami fanúšikov v živej festivalovej atmosfére.

  V úžasnom svete akčného športového pretekania DiRT: Showdown existujú tri hlavné kategórie. V pretekoch používajte nitro, aby ste predbehli súpera a prepracujte sa traťami plnými rámp, prekážok a viacerých možných ciest. Najvyspelejší herný systém poškodenia sa pohybuje takmer na hranici svojich možností v demolačných derby, kde si musíte preraziť cestu k víťazstvu. A nakoniec v podujatiach Hoonigan môžete preukázať svoje freestyle zručnosti v obrovských kaskadérskych parkoch s novým prístupným ovládaním.

  DiRT: Showdown je najprepojenejšia hra v sérii. Split-screen multiplayer, online preteky pre až 8 hráčov, online a offline rýchle párty hry a YouTube integrácia, to všetko je štandard. Môžete tiež vyzvať priateľov pomocou nových Showdown výziev a súťažiť v online a offline režimoch.

  V režime Career navštívia scestovaní Showdown pretekári lokality od Miami po San Francisca, od Londýna do Tokia a ďalšie známe miesta, aby si získali priazeň davu v nadupaných, divokých a beztrestných pretekárskych podujatiach. Viac ako 50 rôznych podujatí v rámci štyroch majstrovstiev ponúka vyzvy v rôznych podmienkach (slnko, sneh a dážď) cez deň i za umelého osvetlenia v noci.

  So vzrušujúcou kombináciou licencovaných a na zákazku vytvorených automobilov poháňaných technológiou EGO Game Technology Platform pre fenomenálny grafický výkon a ohromujúce poškodenie, je DiRT: Showdown novým štandardom pre arkádové pretekanie.
   

   
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  (zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
   
   
     
  704044636 / 0948885564  
  Rychlé vyhledávání
  Facebook
  Poslední navštívené produkty

  Košík je prázdný

  ČeskySlovenčina
  0
   
  © games-bazar.eu
  « Předchozí
  Následující »